Mecz z FDA Wieliszew oraz plan treningowy na ten tydzień.

Jeśli widzisz swoje imię i nazwisko potwierdź obecność na meczu. Twoja absencja może dać możliwość zagrania innemu koledze :), gramy Razem.

Huragan Wołomin -  FDA Wieliszew wtorek 25.04 boisko Huragan Wołomin ul. Korsaka 4. Zbiórka zawodników 17.00 w budynku klubu. Powołani: Sienicki, Aftyka, Misztalewski, Podlasin, Gromada, Mełgieś, Niski, Sikorski, Matera, Balcerak, Grabowski, Pałaś.

Wtorek: Grupa I Huragan Wołomin od 16.30 do 17.45 zastępstwo trenera.

Czwartek: Grupa I Huragan Wołomin od 16.30 do 18.00 Grupa II 18.00 do 19.30 Huragan Wołomin.

Piątek: Grupa I Orlik ZS Szklarskiej ul. Legionów 16.30 do 17.30 Grupa II od 17.30 do 18.30 Orlik ZS Szklarskie ul. Legionów.

Od czwartku wpłacamy drugą ratę obozową, proszę o składki za kwiecień. Proszę o informacje, odnośnie rocznic komunii, oraz długiego weekendu kiedy Państwo wyjeżdżają a kiedy wracają.