Powołania na 2 kolejkę spotkań!!!

Jeśli widzisz swoje imię i nazwisko potwierdź obecność na meczu. Twoja absencja może dać możliwość zagrania innemu koledze :), gramy Razem.

Mazur Radzymin - Huragan Wołomin sobota 08.04 zbiórka 10.30 boisko Radzymin ul. Konstytucji 3 Maja 26 : Sienicki, Więcław, Opłatek, Such, Kucharski, Sosnowski, Koc, Kielak, Woźniak, Kanclerz, Rek, Młynarski, Olaf Łukasiewicz.

UKS Białe Orły Warszawa - Huragan Wołomin niedziela 09.04 boisko Warszawa ul. Ostródzka 175 Białołęka. Wyjazd zawodników 14.00 spod budynku klubu. Będzie Bus : Sienicki, Aftyka, Misztalewski, Podlasin, Gromada, Mełgieś, Niski, Sikorski, Matera, Balcerak, Grabowski, Sala Jakub.

Prośba do rodziców o filmowanie meczów i dostarczenie nagrania do trenera. Z góry dziękuję.